Medinis namelis

Jaunos šeimos kurios tik pradeda kurti savo ateitį, vis dažniau nusprendžia palikti miestą ir keltis į užmiestį. Šiam polinkiui yra dvi priežastys. Pirma tai jog Lietuvos vyriausybė teikia paramas jaunoms šeimoms perkant ar statant namą ar butą rajone, skirdamos subsidijas iki 30%. Antra dėl to jog dažnais atvejais nauji butai mieste kainuoja brangiau, nei didesnis naujos statybos namas užmiestyje. Savas kampelis ir mažas plotelis žemės vilioja visus kas augina vaikus, medinis namelis yra būtinybė, nes galės suteikti jiems laisvės ir pramogų savo kieme. Taigi natūralu kyla klausimas kaip gi užpildyti tą plotą pramogomis vaikams, bei užtikrinti saugų laisvalaikį kieme.

Pirmiausia kas šauna į galvą tai yra medinis namelis ir žaidimų aikštelės. Šis žaidimų namelis ypatingai paplitę Lietuvoje, dėl to jog konkurencijos ir gamintojų dėka, namelių kainos tapo prieinamos visiems. Nameliai vaikams būna įvairių dydžių, kelių aukštų, komplektuojami su skirtingų pramogų kompleksais, tokiais kaip čiuožyklos, sūpynės, smėlio dėžės, virvinėmis kepėčiomis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu ar kitais priedais. Šie puikūs nameliai leis ne tik užimti vaiką, bet suteiks bendros veiklos, kurią galėsite skirti žaisdami kartu, ir tvirtindami ryšį tarp vaikų ir tėvų.

medinis namelis

Medinis namelis vaikams ir žaidimų aikštelės yra gaminamos iš pušies ir eglės medienos. Mediena yra kruopščiai supjaunama ir išdžiovinama. Išsirietusios, suskeldėjusios, ar susisukusios lentos yra pašalinamas, ir geros lentos yra impregnuojamos. Šiuo būdų, pagal šią technologiją apdirbtos lentos yra ilgaamžis apdirbimo būdas.

Renkantis medinį namelį savo vaikams ypatingai svarbu suprasti, jog tai nėra vienerių metų investicija. Nameliu vaikai galės džiaugtis ištisus metus visa savo vaikystę kol namelis bus nebereikalingas. Todėl išrinkus didesnį su daugiau pramogų nameliai vaikams, jų laikas lauke bus kokybiškesnis, ir daugiau pramogų suteiks daugiau produktyvaus laiko lauke.

Ergonomiški mediniai nameliai tinka prie bet kokio lauko dizaino. Kadangi namelio spalvą galite pasirinkti patys. Bet kas smagiausia, jog gamintojai teikia pristatymo ir surinkimo paslaugą jūsų kieme. Todėl visi žaidimų namelis projektai kuriuos užsakysite, bus pristatyti jums į namus ir surinkti jūsų kieme nurodytoje vietoje.