Mediniai nameliai vaikams kaip tinkamai išsirinkti?

Vienas iš populiariausių klausimų, kuomet tėvai pradeda medinis namelių paieškas savo vaikams, kaip tinkmai išsirinkti iš tokios gausybės pasiūlos, dažnai pasimeta ir nebežino, kurį variantą rinktis, kur pirkti ir ko gali reikalauti iš nusipirkto mediniai nameliai vaikams.

Visų pirma patarimas visada atidžiai skaitykite prekes aprašymus bei kas įeina į pasirinktą medinis namelis kainą, labai dažnai pasitaiko jog atrodo patraukli ko ne rinkoje geriausia kaina ir tėvai susigundo, o pasirodo viskas dar papildomai skaičiuojasi ir atskirai kaina auga.

mediniai nameliai vaikams
mediniai nameliai vaikams kaina

Tiek namelio impregnavimas, tiek supynes ar čiuožykla, be ko namelis neturi visiškai veiklos vaikams, tačiau jo kaina vistiek pakankamai didelė, tik dar viskas skaičiuojasi papildomai ir susumavus visas norimas papildomas detales, kaina gerokai šokteli į viršų!

Tad kad taip nebūtų turite atidžiai skaityti namelių aprašymus ir pasigilinti, ką gaunate už nurodytą kainą, pasiteiraukite kaip su pristatymu jeigu tokios informacijos nėra nurodyta, nepamirškite ir surinkimo paslaugos, jeigu tai jums bus aktualu ir norėsite šią paslaugą užsisakyti papildomai. Taigi palyginkite kainas jau pilnos namelių komplektacijos, greičiausiai rezultatai nustebins. Dar kitas niuansas, ne visada kaina turi būti prioritetas, žinoma visada norime sutaupyti, tačiau perkant tokius didesnius daiktus reikia pasidomėti ir jų kokybe, pasidomėti pardavėju, ar patikima pirkt ar yra internete atsiliepimų, o gal draugai ar pažįstami turėjo patirties ir gali kažką papasakoti.

Dar labai svarbu atkreipti dėmesį, svarbiau negu kaina, namelio impregnavimas. Jeigu noeite jog medinis namelis vaikams jums tarnautų ne vienerius metus, turite įsitikinti jog medinis namelis yra impregnuotas, jeigu tai vėl neįeina į kainą būtinai rinkitės papildomai arba turėkite omenyje jog patys būtinai tai turėsite atlikti. Tai pagrindas norint jog namelis būtų ilgaamžis. O impregnantas turi būti vandens pagrindu, skirtas lauko apdailai jog būtų atsparus oro sąlygomis ir nepradėtų pūti vos tik pasirodžius pirmąjam lietui. Taigi tai labai svarbu ir turite viską išsiklausinėti iki nusiperkant namelį, visgi šis pirkinys ilgai džiugins jūsų vaikus tai turi ir tarnauti tikrai ne vieną sezoną. Tad geriau ilgiau paieškoti, bet išsirinkti patikimiausią mediniai nameliai vaikams!

O jeigu norėsite namelį įrengti savaip, siūlome savo paslaugas: apdailos darbai.