Medinis lauko namelis vaikams

Medinis lauko namelis vaikams – dažniausiai iš medžio pagamintas vaikų namelis komplektuojamas su papildomomis pramogomis vaikams tokiomis kaip čiuožykla, sūpynių kompleksas, kopinėjimo sienelę, gaisrininko nusileidimo vamzdis ar virvinėmis kopečiomis. Šie nameliai suteikia vaikams džiaugsmo, nes gali žaisti jame ištisas valandas, fantazuoti ir kurti. Šiandien pakalbėsime apie tai ar mediniai nameliai vaikams yra tik pramoga ar turi tiesioginę naudą jų sveikatai ir gerovei.

Pirmiausia šių dienų didžiausia problema yra kad vaikai praleidžia valandų valandas, diena iš dienos prie ekranų, nesvarbu ar tai kompiuterių ar telefonų. Jie tapo priklausomi nuo technologijų, ir tai būtų viskas normalu, nes technologijų era prasidėjo ir tęsiasi, bet tai kenkia jų sveikatai. Pastėja vaikų regėjimas jau ankstyvoje jaunysteje, ir daugelis šešiamečių pradeda eiti į pirmą klasė jau su akiniais. Taip pat kita problema yra laikysena. Sėdint sofoje ar lovoje susisukus kelias valandas prastėja ir formuojasi įdinga laikysena. Todėl vienareikšmiškai technologijų poveikis vaikų sveikatai yra neigiamas, ir čia kalbame tik apie fizinę jų būklę. Psichologinę būklę gali pakomentuoti tik psichologai, bet turbūt nepaslaptis, kad padidėjas jautrumas, nervų problemos, bei dėmesio stoka yra butent pagrindinės psichologinės problemos kurios kyla dėl naudojimos be perstojo technologijomis.

Taigi kaip matome, nieko nekeičiant vaikų sveikatos būklė vis blogėja. Tuomet bet koks atotrūkis nuo technologijų jau yra naudingas vaikams. Kadangi tai priklausomybė, tai nėra taip paprasta padaryti, reikia vaikus sudominti, todėl mediniai nameliai vaikams čia puikus sprendimo būdas. Vaikai žaisdami ir pramogaudami kieme ne tik kad nebus įlindę į technologijas, bet kartu leis laiką gryname ore bei sportuos ir aktyviai pramogaus. Taip pat mediniai nameliai vaikams ir veiklos juose lavina vaikų smulkiąją motoriką, nes pirštukais stato įvairiausias pilis, supdamiesi gerina savo lygsvaros įgudžius, o čiuoždami enforinų jausmas juos aplanko nusileidus nuo čiuožyklos. Ir visa šią naudą teikia medinis lauko namelis vaikams.

medinis lauko namelis vaikams


Todėl nedvejokite ir įsigykite savo namelį jau dabar. Turbūt nereikia sakyti kad mediniai nameliai tarnaus visa vaikų vaikystę, ir kad taupymas čia nėra gera išeitis, nes kuo vaikai daugiau turės pramogų tuo jie mažiau praleis laiko gadindami savo sveikatą. Rinkitės pilnos komplektacijos namelius su kuo daugiau priedų. Taip užtikrinsite jog vaikai praleis maksimalų kokybišką laiką lauke.

Vaikų mediniai nameliai

Dažnai kuomet tėvai renkasi vaikų mediniai nameliai savo vaikams, turi įvairiausių klausimų, vienas iš pagrindinių, nuo ko priklauso jų kaina ir kas įeina į komplektaciją?

Tai norime visiems bendrai atsakyti taupydami tiek jūsų, tiek mūsų laiką ir tikimės jog rasite tikrai teisingus atsakymus, kurie padės lengviau suprasti komplektacijas bei kainas ir taip galėsite greičiau bei papraščiau išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Taigi kaina priklauso žinoma nuo mediniai nameliai vaikams komplektacijos. Pagrindinę kainos dalį sudaro uždaras namelis, kadangi sunaudojama daugiausiai medienos ir jį pagaminti užtrunka daugiausiai laiko bei reikalauja daugiausiai darbo, tad natūralu jog kainos pagrindas ir yra būtent už šią dalį. Visas kitas komplektacijos dalis galite pasirinkti pagal savo vaikų poreikį, kiekviena pramogine dalis turi savo kainą ir taip viską pliusuojant susidaro galutinis rezultatas bei galutinė medinio namelio kaina.

Pavyzdžiui jeigu renkatės supynių stovą jis turi savo kainą į kurią įeina dvi įprastos supynės, tačiau jeigu tokios supynės jums netinka, galima jas pakeisti kitomis, išminusavus supynių kainą ir susumavus jūsų pasirinktų supynių kainą. Tarkime vyresniems vaikams galite rinktis lizdą, kuris suteiks daugiau džiaugsmo ir pramogos arba jeigu vaikas mažytis ir neseniai pradėjęs sėdėti, galite rinktis supynes, skirtas būtent patiems mažiausiems, ir taip komplektuojant pagal vaikų poreikius būsite tikri jog visi šeimos vaikai turės veiklos mediniame namelyje ir liks patenkinti bei išmoks dalintis ir žaisti drauge, kas labai svarbu ugdant draugiškus ir glaudžius santykius su broliais ir seserimis. Taigi dar vienas medinio namelio pliusas, kuriamas ryšys tarp šeimos vaikų, net tie kurie labiausiai nesutampa interesais, pradeda kartu žaisti mediniame namelyje palaikydami vienas kitą ir susigalvodami įvairiausių smagių pramogų, kurios praskaidrina ir paįvairina dienas.

vaikų mediniai nameliai

Taip pat galite rinktis į komplektaciją čiuožyklą, kurios kaina priklauso nuo ilgio, turime vaikų nameliai dviejų dydžių pasirinkime. Dar galite rinktis ir čiuožyklos spalvą(mėlyna, raudona, žalia arba geltona). Visas plastmasines detales spalviškai galima derinti tarpusavyje, kas sudarys tvarkingo ir gražaus vaikų mediniai nameliai vaizdą.

Taigi taip ir sumuojasi galutinė namelio kainą ir bendra komplektacija.

Medinis namelis

Jaunos šeimos kurios tik pradeda kurti savo ateitį, vis dažniau nusprendžia palikti miestą ir keltis į užmiestį. Šiam polinkiui yra dvi priežastys. Pirma tai jog Lietuvos vyriausybė teikia paramas jaunoms šeimoms perkant ar statant namą ar butą rajone, skirdamos subsidijas iki 30%. Antra dėl to jog dažnais atvejais nauji butai mieste kainuoja brangiau, nei didesnis naujos statybos namas užmiestyje. Savas kampelis ir mažas plotelis žemės vilioja visus kas augina vaikus, medinis namelis yra būtinybė, nes galės suteikti jiems laisvės ir pramogų savo kieme. Taigi natūralu kyla klausimas kaip gi užpildyti tą plotą pramogomis vaikams, bei užtikrinti saugų laisvalaikį kieme.

Pirmiausia kas šauna į galvą tai yra medinis namelis ir žaidimų aikštelės. Šis žaidimų namelis ypatingai paplitę Lietuvoje, dėl to jog konkurencijos ir gamintojų dėka, namelių kainos tapo prieinamos visiems. Nameliai būna įvairių dydžių, kelių aukštų, komplektuojami su skirtingų pramogų kompleksais, tokiais kaip čiuožyklos, sūpynės, smėlio dėžės, virvinėmis kepėčiomis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu ar kitais priedais. Šie puikūs nameliai leis ne tik užimti vaiką, bet suteiks bendros veiklos, kurią galėsite skirti žaisdami kartu, ir tvirtindami ryšį tarp vaikų ir tėvų.

medinis namelis

Medinis namelis vaikams ir žaidimų aikštelės yra gaminamos iš pušies ir eglės medienos. Mediena yra kruopščiai supjaunama ir išdžiovinama. Išsirietusios, suskeldėjusios, ar susisukusios lentos yra pašalinamas, ir geros lentos yra impregnuojamos. Šiuo būdų, pagal šią technologiją apdirbtos lentos yra ilgaamžis apdirbimo būdas.

Renkantis medinį namelį savo vaikams ypatingai svarbu suprasti, jog tai nėra vienerių metų investicija. Nameliu vaikai galės džiaugtis ištisus metus visa savo vaikystę kol namelis bus nebereikalingas. Todėl išrinkus didesnį su daugiau pramogų nameliai vaikams, jų laikas lauke bus kokybiškesnis, ir daugiau pramogų suteiks daugiau produktyvaus laiko lauke.

Ergonomiški mediniai nameliai tinka prie bet kokio lauko dizaino. Kadangi namelio spalvą galite pasirinkti patys. Bet kas smagiausia, jog gamintojai teikia pristatymo ir surinkimo paslaugą jūsų kieme. Todėl visi žaidimų namelis projektai kuriuos užsakysite, bus pristatyti jums į namus ir surinkti jūsų kieme nurodytoje vietoje.

Mediniai nameliai vaikams kaip tinkamai išsirinkti?

Vienas iš populiariausių klausimų, kuomet tėvai pradeda medinis namelių paieškas savo vaikams, kaip tinkmai išsirinkti iš tokios gausybės pasiūlos, dažnai pasimeta ir nebežino, kurį variantą rinktis, kur pirkti ir ko gali reikalauti iš nusipirkto mediniai nameliai vaikams.

Visų pirma patarimas visada atidžiai skaitykite prekes aprašymus bei kas įeina į pasirinktą medinis namelis kainą, labai dažnai pasitaiko jog atrodo patraukli ko ne rinkoje geriausia kaina ir tėvai susigundo, o pasirodo viskas dar papildomai skaičiuojasi ir atskirai kaina auga.

mediniai nameliai vaikams
mediniai nameliai vaikams kaina

Tiek namelio impregnavimas, tiek supynes ar čiuožykla, be ko namelis neturi visiškai veiklos vaikams, tačiau jo kaina vistiek pakankamai didelė, tik dar viskas skaičiuojasi papildomai ir susumavus visas norimas papildomas detales, kaina gerokai šokteli į viršų!

Tad kad taip nebūtų turite atidžiai skaityti namelių aprašymus ir pasigilinti, ką gaunate už nurodytą kainą, pasiteiraukite kaip su pristatymu jeigu tokios informacijos nėra nurodyta, nepamirškite ir surinkimo paslaugos, jeigu tai jums bus aktualu ir norėsite šią paslaugą užsisakyti papildomai. Taigi palyginkite kainas jau pilnos namelių komplektacijos, greičiausiai rezultatai nustebins. Dar kitas niuansas, ne visada kaina turi būti prioritetas, žinoma visada norime sutaupyti, tačiau perkant tokius didesnius daiktus reikia pasidomėti ir jų kokybe, pasidomėti pardavėju, ar patikima pirkt ar yra internete atsiliepimų, o gal draugai ar pažįstami turėjo patirties ir gali kažką papasakoti.

Dar labai svarbu atkreipti dėmesį, svarbiau negu kaina, namelio impregnavimas. Jeigu noeite jog medinis namelis vaikams jums tarnautų ne vienerius metus, turite įsitikinti jog medinis namelis yra impregnuotas, jeigu tai vėl neįeina į kainą būtinai rinkitės papildomai arba turėkite omenyje jog patys būtinai tai turėsite atlikti. Tai pagrindas norint jog namelis būtų ilgaamžis. O impregnantas turi būti vandens pagrindu, skirtas lauko apdailai jog būtų atsparus oro sąlygomis ir nepradėtų pūti vos tik pasirodžius pirmąjam lietui. Taigi tai labai svarbu ir turite viską išsiklausinėti iki nusiperkant namelį, visgi šis pirkinys ilgai džiugins jūsų vaikus tai turi ir tarnauti tikrai ne vieną sezoną. Tad geriau ilgiau paieškoti, bet išsirinkti patikimiausią mediniai nameliai vaikams!

O jeigu norėsite namelį įrengti savaip, siūlome savo paslaugas: apdailos darbai.