Vaikiškas medinis namelis su čiuožykla ne tik pramoga

Vaikiškas medinis namelis su čiuožykla tampa vis populiaresnis jaunų tėvelių tarpe. Pirmiausia tai, jog keičiasi jaunų šeimų požiūris, daugelis renkasi gyvenimą užmiestyje nuosavų namų kvartaluose, taip užtikrindami, jog jų vaikai galės džiaugtis grynu orų kieme bei mėgautis laisvalaikiu lauke. Taip pat Lietuvos ekonomika ir nekilnojamo turto rinka sudėliojo viską taip jog, naujo namo tos pačios kvadratūros kaina užmiestyje prilygsta naujos statybos buto kainai. Todėl daugelis renkasi pastarąjį variantą su nuosavu sklypu rajone. Kadangi atsikrausčius į nuosavą namą, sklypas ir visas gerbuvis nėra sutvarkytas, vaikams pramogauti nėra kur. Todėl kyla klausimas ką sugalvoti vaikas veikti kieme, kad nesedėtų namie prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano. Tai puikiai tiks vaikiškas medinis namelis su čiuožykla. Šis namelis gali būti statomas, ar iškeliamas ant trinkelių grindinio dangos, todėl jį galima statyti ant nelygaus paviršiaus.

Vaikiškas medinis namelis su čiuožykla

Namukai vaikams komplektacija

Namukai vaikams komplektuojami su įvairiomis pramogomis vaikams. Pirmiausia tai sūpynės. Kadangi jos dažniausiai būna dvejos, keli vaikai gali suptis vienu metu, kas padidina bendrystės jausmą ir norą leisti laiką kartu. Supantis lavinama vaikų koordinaciją. Sekantis populiarus priedas prie medinio namelio vaikams yra čiuožykla. Čiuožykla puikiai tinka greitam pabėgimo planui iš namuko vaikams, ar tiesiog adrenalino jausmui kuris užplūsta leidžiantis nuo čiuožyklos ir kyla noras čiuožinėti, dar ir dar.

namukai vaikams

Iš ko gaminami vaikų nameliai?

Mediniai nameliai gaminami iš pušies medienos. Todėl tinkamai apdirbta mediena yra impregnuojama ir nudažoma. Šiuo būdu apdirbta mediena yra ilgaamžė ir užtikrins jūsų vaikų džiaugsmą ilgai. Kadangi namelio investicija yra tiesiogiai naudinga jūsų mažiesiems, taupyti nevertėtų. Nes kuo didesnį namelį su daugiau priedų nupirksite, tuo smagiau vaikams bus leisti laiką gryname ore ir sportuoti.

Namelio iš medžio kaina

Kaina namelio priklauso nuo jo dydžio ir komplektacijos. Renkantis vaikiškas medinis namelis su ciuozykla Mazyliopalepe.lt ekonomiškesnį variantą, vertėtų vistiek įskaičiuoti ir čiuožykla ir sūpynės, jos yra pagrindiniai namelio priedai kurie teikia naudą vaikams bei traukia juos į lauką.

Namelių pristatymas ir surinkimas

Pristatymu ir surinkimu galite nesirūpinti. Medinių namelių gamintojai, parduodamus namelius pristato iki durų jūsų kieme, ir surenka už papildomą mokestį. Todėl surinkimo klausimas yra išspręstas ir puikiai tiks tolimesniam užsakymo organizavimui.

Garantijos

Mediniai nameliai ir vaikų nameliai gaminami iš kokybiškos medienos, ir gamintojas suteikia 2 metų garantiją, kuri suteikiama visam nameliui ir jo konstrukcinėms dalims. Todėl galite būti ramūs jog mediniui nameliui sulūžus liksite ,,ant ledo”.

5 komentarai apie “Vaikiškas medinis namelis su čiuožykla ne tik pramoga”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikiškas Medinis Namelis Vaikams - Kaip Pasigaminti Patiems Namuose?

  2. Atgalinis pranešimas: Mediniai nameliai vaikams - pramogos vaikų nameliuose, nameliai

  3. Atgalinis pranešimas: Vaikų mediniai nameliai, namukai ir žaidimų aikštelės - vaikų laimė.

  4. Atgalinis pranešimas: Medinis lauko namelis vaikams, vaikų nameliai ir žaidimų aikštelės

  5. Atgalinis pranešimas: Namukai vaikams geriausia dovana įvairiomis progomis

Komentarai yra išjungti.