Vaikų mediniai nameliai

Dažnai kuomet tėvai renkasi vaikų mediniai nameliai savo vaikams, turi įvairiausių klausimų, vienas iš pagrindinių, nuo ko priklauso jų kaina ir kas įeina į komplektaciją?

Tai norime visiems bendrai atsakyti taupydami tiek jūsų, tiek mūsų laiką ir tikimės jog rasite tikrai teisingus atsakymus, kurie padės lengviau suprasti komplektacijas bei kainas ir taip galėsite greičiau bei papraščiau išsirinkti sau tinkamiausią namukai vaikams variantą.

Taigi kaina priklauso žinoma nuo mediniai nameliai vaikams komplektacijos. Pagrindinę kainos dalį sudaro uždaras namelis, kadangi sunaudojama daugiausiai medienos ir jį pagaminti užtrunka daugiausiai laiko bei reikalauja daugiausiai darbo, tad natūralu jog kainos pagrindas ir yra būtent už šią dalį. Visas kitas komplektacijos dalis galite pasirinkti pagal savo vaikų poreikį, kiekviena pramogine dalis turi savo kainą ir taip viską pliusuojant susidaro galutinis rezultatas bei galutinė medinio namelio kaina.

Pavyzdžiui jeigu renkatės supynių stovą jis turi savo kainą į kurią įeina dvi įprastos supynės, tačiau jeigu tokios supynės jums netinka, galima jas pakeisti kitomis, išminusavus supynių kainą ir susumavus jūsų pasirinktų supynių kainą. Tarkime vyresniems vaikams galite rinktis lizdą, kuris suteiks daugiau džiaugsmo ir pramogos arba jeigu vaikas mažytis ir neseniai pradėjęs sėdėti, galite rinktis supynes, skirtas būtent patiems mažiausiems, ir taip komplektuojant pagal vaikų poreikius būsite tikri jog visi šeimos vaikai turės veiklos mediniame namelyje ir liks patenkinti bei išmoks dalintis ir žaisti drauge, kas labai svarbu ugdant draugiškus ir glaudžius santykius su broliais ir seserimis. Taigi dar vienas medinio namelio pliusas, kuriamas ryšys tarp šeimos vaikų, net tie kurie labiausiai nesutampa interesais, pradeda kartu žaisti mediniame namelyje palaikydami vienas kitą ir susigalvodami įvairiausių smagių pramogų, kurios praskaidrina ir paįvairina dienas.

vaikų mediniai nameliai

Taip pat galite rinktis į komplektaciją čiuožyklą, kurios kaina priklauso nuo ilgio, turime vaikų nameliai dviejų dydžių pasirinkime. Dar galite rinktis ir čiuožyklos spalvą(mėlyna, raudona, žalia arba geltona). Visas plastmasines detales spalviškai galima derinti tarpusavyje, kas sudarys tvarkingo ir gražaus vaikų mediniai nameliai vaizdą.

Taigi taip ir sumuojasi galutinė namelio kainą ir bendra komplektacija.

1 komentaras apie “Vaikų mediniai nameliai”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikų mediniai nameliai kaina priklauso nuo namelio komplektacijos.

Komentarai yra išjungti.