Medinės žaidimų aiktelės, kokia jų priežiūra?

Dar vienas dažniausiai pasitaikantis klausimas apie medines žaidimų aikšteles vaikams yra apie jų priežiūrą, kokia ji reikalinga ar nereikalinga, kokiame stovyje vaikų žaidimų aikštelės atkeliauja, ar jis yra nudažytas ir impregnuotas ar dar reikalauja papildomo pasiruošimo prieš statant medinę žaidimų aikštelę vaikams naudojimui? Taigi į visus šiuos klausimus pabandysime atsakyti būtent šiame mūsų straipsnyje.

Medinės žaidimų aikštelės vaikams yra gaminamos iš natūralios medienos, tad normalu jog natūraliai ir gyvai medžiagai reikalinga priežiūra. Jeigu norite, kad medinė žaidimų aikštelė vaikams jums tarnautų ne vienerius metus ir galbūt net ir sekantys vaikai galėtų mėgautis šiomis kiemo pramogomis, tuomet medinę žaidimų aikštelę reikės prižiūrėti kasmet. Ši priežiūra nėra sudėtinga, tiesiog prieš kiekvieną sezoną rekomenduojame medinę žaidimų aikštelę impregnuoti arba nudažyti iš naujo lauko apdailai skirtomis medžiagomis, taip ne tik pagyvinsite ir atnaujinsite medinės aikštelės vaikams vaizdą, tačiau ir padėsite jai kuo ilgiau gyvuoti ir džiuginti savo vaikus. O taip pat galite ir kasmet keisti spalvą, pagal vaikų norus arba pagal pasikeitųsi kiemo vaizdą ar tam tikras detales. Galbūt jau pasirinkta spalva atsibodo, tad puiki proga kiekvienais metais eksperimentuoti ir keisti medinės žaidimų aikštelės vaizdą.

Na o pas Jus, išsirinkta medinė žaidimų aikštelės atkeliauja jau paruošta naudojimui, tai reiškia jog jau atliktas medienos impregnavimas ir medins yra paruoštas naudojimui, tad visą pirmąjį sezoną Jums nieko daryti nereikės, galėsite tik mėgautis surinktos medinės žaidimų aikštelės vaikams teikiamomis pramogomis. Todėl drąsiai galime sakyti jog papildomas paruošimas prieš pradedant statyti ar naudoti medinę aikštelę nereikalingas.

vaikų žaidimų aikštelės

Visos medinės vaikų žaidimų aikštelės yra impregnuotos ir nudažytos tokiomis spalvomis, kurias matote nuotraukoje prie pasirinkto produkto, už tai taip pat papildomai mokėti nereikia, tereikia išsirinkti, kokių spalvų medinės žaidimų aikštelės vaikams norite savo kieme, o jeigu nerandate tinkamo varianto, tačiau modelis Jums labai patinka, tuomet atkeliavus medinei žaidimų aikštelei tikrai galite patys ją drąsiai perdažyti savo pasirinkta spalva, tačiau svarbiausia atkreipti dėmesį jog Jūsų pasirinkti dažnai ar impregnantas būtų skirti būtent lauko apdailai ir būtų atsparus įvairioms oro sąlygoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *