Vaikų žaidimų namelis ne tik pramoga

Vaikų žaidimų namelis išpopuliarėjo žaibiškai tarp tėvelių, kuomet vaikų priklausomybė technologijoms pradėjo imti viršų. Kadangi vaikai praleisdavo vis mažiau laiko lauke tėvai rado sprendimą – namelis vaikams. Namelių gamintojai pajautę paklausą pradėjo gaminti ir projektuoti įvairiausių dydžių ir komplektacijų namelius. Taigi kokia visgi teikiama jų nauda?

Vaikų žaidimų namelis tiesioginė nauda vaikams

Pirmiausia vaikai praleidžia laiką gryname ore. Grynas oras gerina kraujo apykaitai ir aprūpina kūną bei smegenis deguonimi. Taip užtikrinama jų pilnavertis vystymasis. Taip pat vaikai lauke sportuoja lakstydami ir laipiodami į namelį. Taip gerėja jų fizinė sveikata, o ypač tai labai naudinga kuomet vaikai didžiąją dalį praleidžia prie kompiuterių. Dažniausiai vaikams žaidžiant kieme, ateina ir kaimynų vaikai, kas skatina socialinį bendravimą ir lavina jį. Todėl sudėjus visus pliusus į vieną visumą, vaikams nauda leisti laiką gryname ore bei sportuoti yra labai naudinga, ir tai puikiai skatina nameliai vaikams.

Vaikų žaidimų namelis

Prevencinė nauda vaikų sveikatai

Kita nauda yra prevencinio pobūdžio. Kuomet vaikai užsiėmė lauke veikia, žaidžia ir kitaip leidžia laiką jie nebūna namie ir nesėdi prie ekranų. Tai yra prevencinė nauda, nes vaikai negadina akių, nesivysto netaisyklinga laikysena, bei nevyksti kiti žalingi procesai vaikų sveikatai.

Nameliai ne tik išsprendžia problemą, kuri susijusi su vaikų technologijomis sukeltomis problemomis, bet ir sudomina vaikus leisti laiką gryname ore.

Vaikų žaidimų namelis komplektacija ir praleistas laikas lauke

Mediniai nameliai vaikams komplektuojami su įvairiausiais priedais. Pagrindiniai priedai ir populiariausi Lietuvoje yra – sūpynės, smėlio dėžė, čiuožykla bei kiti priedai. Kuo daugiau priedų vaikų namelis turi, tuo daugiau vaikai praleis laiko lauke žaisdami. Nusibodus vienai veiklai jie puls užsiimti kita, ir taip suksis dienos ir vaikai augs laimingi.

Medinis vaikų žaidimų namelis yra ergonomiški ir saugūs vaikams, dėl pasirinktos medienos tipo ir kitų gamybos ypatumų. Pirmiausiai nameliai gaminami iš natūralios eglės ir pušies medienos užaugintos Lietuvoje. Ji išdžiovinama, atrenkama nuobliuojama bei impregnuojama. Šiuo būdu paruošta mediena užtikrina namelio vientisumą, ilgaamžiškumą ir kitas namelio savybes. Todėl renkantis Lietuvišką produktą jūs ne tik paremsite Lietuvos ekonomiką bet ir būsite tikri jog nusipirkote kokybišką namelį.

4 komentarai apie “Vaikų žaidimų namelis ne tik pramoga”

  1. Atgalinis pranešimas: Mediniai lauko nameliai vaikams pramoga vaikams gryname ore

  2. Atgalinis pranešimas: Medinis namelis vaikams - puiki dovana visomis progomis vaikams

  3. Atgalinis pranešimas: Medinis Vaikų Namelis traukia vaikų akį kiekviename kieme ar kavinėje

  4. Atgalinis pranešimas: Namelis vaikams tikras vaikų pasididžiavimas kieme su čiuožykla ir priedu

Komentarai yra išjungti.