Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje kaina

Statybinės atliekos nuo seno kelią didelį klausimą Klaipėdiečiams. Pirmiausia atliekant betkokį remontą ar sienos griovimo darbus. Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje kaina – viena s iš aktualiausių klausimų kylančių po griovimo darbų. Kadangi griaunant senus namus, ar daugiabučių sienas norint pasididinti esamas erdves susidaro gruzo ir šiukšlių atliekos. Vienos atliekos tokios kaip mediena, ar medienos stogo konstrukcijos, galima supjaustyti ir naudoti kurenimui, kas yra puiki išeitis utilizuojant šias atliekas. Bet sena stogo danga asbestinė, reikalauja specialių žinių ir darbo su ja.

Asbesto utilizavimas Klaipėdoje

Asbestas anksčiau buvo plačiai paplitusi stogo dangos medžiaga, kuri dar kitaip vadinama šiferiu. Ši atlieka kol yra nejudinama ant stogo ypatingo pavojaus nekelia, bet norint, ją keisti reikia samdyti profesionalus. Kadangi asbestos dulkių molekulės yra labai aštrios, trupant ar kitaip ardant ir pjaustant jį išsiskiria į aplinką, ir asmenims dirbantiems su ja, jo kelia didelį pavojų. Dirbant ir ardant šią asbestinę dangą, būtina ją pastoviai drėkinti, kad sumažinti išsiskiriančių dulkių kiekį į aplinką. Jos negalima pjaustyti su diskiniais pjūklais, tik ardyta pilnais lapais ir sandėlioti vienoje krūvoje. Jeigu planuojate palikti ilgesniam laikui būtina apvynioti skaidria plėvele ar kitaip uždengti, ir palikti informacinį ženkla, jog tai asbestos atlieka. Šią atlieką Klaipėdoje priima atliekų ir statybinių šiukšlių surinkimo aikštelės.

Gruzo atliekų utilizavimas

Gruzo atliekos nėra reglamentuojamos LR įstatymais kaip pavojinga atlieka todėl asmenys kurie atlieka griovimo darbus gali patys jas tvarkyti/utilizuoti. Geriausia griovimo metu dėti jas į maišus ar kitą tarą, kad vėliau būtu patogu sukrauti į transport priemonę. Jeigu turite kiemą ar sklypą, ar žvyruotą gatvę, galite gruzą smulkinti ir panaudoti kelio pagerinimo būklei, ar sklypo iškėlimui. Taip sutaupysite pinigų atliekų utilizavimui ir gausite naudos.

statybinių atliekų išvežimas kaina

Statybinių atliekų išvežimo kaina Klaipėdoje

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje kaina esminis klausimas. Daugeliui žmonių kyla pagrindinis klausimas apie statybinių atliekų išvežimo kaina. Labai paprasta įvardinti kainą žinant kelis aspektus. Pirmas tai kokia atlieka reikalinga utilizuoti. Ar tai gruzas, o gal tai senos durys ir langai. Toliau atliekų kiekis – nuo jo priklauso pagrindinė atliekų surinkimo kaina. Bei kokiame aukšte randasi atliekos, nes bus reikalinga žmogiškoji darbo jėga jas sukrauti.

Šiukšlių išvežimas Klaipėdoje kaina

Kaip matote, žinant apie statybinių atliekų utilizavimą, jų išvežimas nėra sudėtingas, tereikia atkreipti ypatingą dėmesį, bei nemesti jų kur papuola, o priduoti į surinkimo aikšteles.

Klaipėdoje atliekų surinkimo paslaugas atlieka siuksliu-isvezimas.lt specialistai. Jų atliekamas šiukšlių išvežimas Klaipėdoje yra puikiai vertinamas klientų ne tik dėl kainos ir atliekų darbų greičio, bet ir dėl malonaus bendravimo ir punktualumo. Todėl jeigu turite atliekų kurių neturite laiko patys utilizuoti, galite kreiptis į šios srities specialistus ir už sutartą kainą šiukšlių išvežimo darbai bus atlikti greitai ir sklandžiai.

Kontaktai: