Medinis lauko namelis vaikams

Medinis lauko namelis vaikams – dažniausiai iš medžio pagamintas vaikų namelis komplektuojamas su papildomomis pramogomis vaikams tokiomis kaip čiuožykla, sūpynių kompleksas, kopinėjimo sienelę, gaisrininko nusileidimo vamzdis ar virvinėmis kopečiomis. Šie nameliai suteikia vaikams džiaugsmo, nes gali žaisti jame ištisas valandas, fantazuoti ir kurti. Šiandien pakalbėsime apie tai ar mediniai nameliai vaikams yra tik pramoga ar turi tiesioginę naudą jų sveikatai ir gerovei.

Pirmiausia šių dienų didžiausia problema yra kad vaikai praleidžia valandų valandas, diena iš dienos prie ekranų, nesvarbu ar tai kompiuterių ar telefonų. Jie tapo priklausomi nuo technologijų, ir tai būtų viskas normalu, nes technologijų era prasidėjo ir tęsiasi, bet tai kenkia jų sveikatai. Pastėja vaikų regėjimas jau ankstyvoje jaunysteje, ir daugelis šešiamečių pradeda eiti į pirmą klasė jau su akiniais. Taip pat kita problema yra laikysena. Sėdint sofoje ar lovoje susisukus kelias valandas prastėja ir formuojasi įdinga laikysena. Todėl vienareikšmiškai technologijų poveikis vaikų sveikatai yra neigiamas, ir čia kalbame tik apie fizinę jų būklę. Psichologinę būklę gali pakomentuoti tik psichologai, bet turbūt nepaslaptis, kad padidėjas jautrumas, nervų problemos, bei dėmesio stoka yra butent pagrindinės psichologinės problemos kurios kyla dėl naudojimos be perstojo technologijomis.

Taigi kaip matome, nieko nekeičiant vaikų sveikatos būklė vis blogėja. Tuomet bet koks atotrūkis nuo technologijų jau yra naudingas vaikams. Kadangi tai priklausomybė, tai nėra taip paprasta padaryti, reikia vaikus sudominti, todėl mediniai nameliai vaikams čia puikus sprendimo būdas. Vaikai žaisdami ir pramogaudami kieme ne tik kad nebus įlindę į technologijas, bet kartu leis laiką gryname ore bei sportuos ir aktyviai pramogaus. Taip pat mediniai nameliai vaikams ir veiklos juose lavina vaikų smulkiąją motoriką, nes pirštukais stato įvairiausias pilis, supdamiesi gerina savo lygsvaros įgudžius, o čiuoždami enforinų jausmas juos aplanko nusileidus nuo čiuožyklos. Ir visa šią naudą teikia medinis lauko namelis vaikams.

medinis lauko namelis vaikams


Todėl nedvejokite ir įsigykite savo namelį jau dabar. Turbūt nereikia sakyti kad mediniai nameliai tarnaus visa vaikų vaikystę, ir kad taupymas čia nėra gera išeitis, nes kuo vaikai daugiau turės pramogų tuo jie mažiau praleis laiko gadindami savo sveikatą. Rinkitės pilnos komplektacijos namelius su kuo daugiau priedų. Taip užtikrinsite jog vaikai praleis maksimalų kokybišką laiką lauke.